KONST / Litografier / Litografi 7954513
nr 795 4513
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Litografi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), Signerad, motivets mått: 68x47
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:32:44
30/11 09:14:00
1.000 kr
30/11 20:54:48